WASUMI

Official District 18 Web Site

Wyoming Alberta Saskatchewan Utah Montana Idaho
 

District 18 Sectional Masterpoint Race through April 30, 2010

 

1 Steven D Lawrence, Calgary AB........................ 74

2 Judith A Gartaganis, Calgary AB...................... 73

3 Nicholas A Gartaganis, Calgary AB.................... 73

4 Rodney G Paxton, Coeur D'Alene ID.................... 49

5 Michael E Dalton, North Salt Lake UT................. 46

6 William J Braun, Salt Lake City UT................... 46

7 Dennis Nelson, Saskatoon SK.......................... 45

8 Barry C Harper, Regina SK............................ 43

9 James L Flesher, Bountiful UT........................ 40

10 Linda Harrison, Calgary AB.......................... 39

11 Jerry L Mamer, Saskatoon SK......................... 39

12 Mrs Lil Hemeon, Saskatoon SK........................ 38

13 Ronald L Hemeon, Saskatoon SK....................... 38

14 Gary F Johannsson, Regina SK........................ 36

15 Robert A Donaldson, Ogden UT........................ 35

16 Terri A Bedard, Calgary AB.......................... 34

17 Nazir Ahmad, Red Deer AB............................ 34

18 Tim W Spencer, Great Falls MT....................... 34

19 Marilyn L Haggins, Calgary AB....................... 34

20 Murray Haggins, Calgary AB.......................... 34

21 Derrick Furber, Prince Albert SK.................... 34

22 Michael A Keller, Kalispell MT...................... 33

23 William R Aeschbacher, Salt Lake City UT............ 33

24 Mrs Charlene W Martindale, Boise ID................. 33

25 R Ian Martindale, Boise ID.......................... 33

26 Claire M Jones, Regina SK........................... 32

 

 

     This page is maintained by the WasumiGuy                                                                    Last updated: September 09, 2010

stats@accesscomm.ca                                                                                                           RETURN TO HOMEPAGE